Uggla Coffee

UGLA COFFEE

 

İzmir de en son gittiğim mekan bir kahve dükkanı oldu. Aslında çok kahve severlerden değilim ama kahve kokusu en sevdiğim kukulardan biri olmuştur hep. Kahvenin o egzotik kokusu bana hep iyi gelmiştir.

Uggla Coffee Sibel Başeğmez tarafından kurulmuş olup, Dünya’daki "Specialty Coffee" akımını, İzmir’de en üst seviyeye taşımayı hedefleyen bir mekan. 2016 yılında kurulan küçük bir işletme burası. Ama müşterileriyle olan sıcak ilişkileri ve yaptıkları işi tutkuyla yapmaları onlara kocaman bir yer vermiş Karşıyakalıların kalplerinde.

3. dalga kahve akımının başarılı bir temsilcisi olan mekanda hem birbirinden farklı daha önce önce denemediğiniz kahveleri adımlayabilir hem de evinizde kullanmak için kaliteli kahve çekirdeklerini satın alabilirsiniz.

Ayrıca Uggla da kahvenizi içerken her gün günlük olarak hazırlanan ev tatlılarından da tadabilirsiniz. Güneşli günlerde bahçesinde hoş sohbetler edebileceğiniz bu samimi mekanın içi de küçük ama iyi dekore edilmiş durumda.

IMG_2971

İyi kahve için uğrayabileceğiniz güzel bir mekan, fiyatlar da gayet makul. Örneğin, ekspresso 7 TL, americano 9 TL, cappucino 10 TL ve bitki çayları ise 9 TL .

Şimdiden herkese afiyet olsun.

Adres: Cemal Gürsel Cad. 470/1C Bostanlı Karşıyaka / İZMİR

Telefon: 0232 381 38 18

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR

KÖFTECİ TAHSİN
GEMİCİ KURU FASULYE
LİMAN RESTORAN
HAYATA NOTLAR

Share This:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir