Titanic Deluxe Bodrum

TITANIC DELUX BODRUM

Bu yaz gittiğim ikinci otel Titanic Deluxe Bodrum oldu. Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Güvercinlikte bulunan otel 80 bin metrekarelik alan üzerinde kurulmuş ve 350 metrelik sahil bandında, denize sıfır olarak konumlanmış durumda.

Biliyorsunuz deneyip sevmediğim şeyleri pek sizinle paylaşmıyorum ya da olmamış diye yazıyorum. Ama Titanic Deluxe Bodrum benden 5 yıldız almayı başardı doğrusu.

Yeni bir otel olmasına rağmen pek bir aksaklık görülmüyor. Zaten müşteri görüşleri doğrultusunda kendini geliştirme yolunda ilerliyorlar.

Otelde bir Parkfora Ana Restoran ve Beef Grill Club, Pasceralla, Begonvil ve Hasır A La Carte Restoran olmak üzere dört özel restoranı bulunuyor. Ana restoran bildiğimiz açık büfelerden farklı olarak uzman şefler yönetiminde gerçekten çok özenli ve lezzetli yemekler sunuyor. Şimdiye kadar gittiğim otellerde yer alan ana restoranların en iyi olduğunu söylemezsem olmaz. Pasceralla restoranda İtalyan mutfağından seçmelere ulaşabilirken, Begonvil restoran Ege’nin enfes lezzetlerini sunuyor, Türk mutfağının örneklerini sergileyen Hasır Restoran ve sadece ücretli olarak yararlanabileceğiniz Beef Grill Club’da özel muhafaza edilen etler damak zevkinize göre pişirilip servis edilmekte. Bu arada çok güzel manzaraya sahip Pita Pan da yediğim mantı ve pidelerden de bahsetmeden geçemeyeceğim.

Otel de yine çocuklar unutulmamış ve 4 yaştan itibaren çocukların yararlanabileceği tini kids club oluşturulmuş. Ayrıca çocuk havuzu ve bir çok etkinlikte çocukları bekliyor. Naz en çok akşamları sinema izlemeyi beğendi tabi…

IMG_7101

Otel çok geniş ve kat kat bir yerleşime sahip bu sayede tüm odalardan deniz manzarasına ulaşabiliyorsunuz. Aslında bizim gibi çocuklu aileler pek yokuşlu otelleri tercih etmez diyebilirsiniz ama her yere ulaşımda pek zorluk çekilmiyor çünkü ulaşım yürüyen merdivenler ve asansörlerle gayet kolaylaştırılmış durumda.

IMG_7156

Hafta içi olmasına rağmen her hafta canlı ünlü sanatçılardan güzel performanslarda izleyebiliyorsunuz. Her akşam için ayrı ve özel bir etkinlik düşünülmüş. Örneğin biz İskender Paydaş ve Ege konserlerinde oldukça eğlendik.

Otelin spa bölümü de gayet güzel hazırlanmış. Isıtmalı kapalı havuzdan ege denizinin eşsiz manzarasını seyredebileceğiniz açık bir havuza sahip. Manzara bu noktadan gerçekten harika görünüyor. Ayrıca hamam, buhar odası, kar çeşmesi, sauna, şok duşları, masaj odaları bulunuyor. Güzel bir tatile başlamadan rahatlamak isteyenler için iç açıcı görünüyor.

Evet otel de çok büyük bir açık ve kapalı havuz bulunuyor ama biz fotoğraf çekilme dışında kendisini hiç kullanmadık. Çünkü turkuaz sularda kocaman bir plaj ve özel güneşlenme alanlarıyla sahil bir harikaydı. Günümüzün tamamını burada geçirdik desek yalan olmaz. Deniz yine çocuklu aileler için çok ideal çünkü kum ve çocuklar için güzel, doğal bir oyun alanı yaratıyor.

Tüm bunlara konforlu odaları eklemekte gerekiyor tabi. Kısaca biz geçirdiğimiz bir hafta boyunca gerçekten çok güzel zaman geçirdik. Lezzetli yemekler, ilgili ve güleryüzlü çalışanlar ve eğlenceyi bir arada yaşadık. Tabi birde Bodrumun güzel denizi sıcacık ve berrak suyunu da eklemek gerekiyor.

Tavsiyem midir? Evet kesinlikle. Denemelisiniz…

Kocaman sevgiler…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR

LEFKOŞA GEZİ NOTLARI ANKARA’DA ÜÇ MEKAN VOODOO BEACH MANAVGAT ŞELALESİ

Mekan Keşifleri

Ana Sayfa

Share This:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir