Moyo Beach Hotel/Bodrum

MOYO BEACH HOTEL

Yaz tatili için en ideal konaklama yapılacak yerlerden biri Bodrum bence. Her koyu ayrı güzel. Bir yarım ada şeklinde olan Bodrum; merkezden yarım adanın etrafında bir tur atacak olursanız Gümbet, Bitaz, Turgutreis, Gümüşlük, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü, Gölköy ve en son Torba ile turunuz tamamlanacaktır. Bu kadar uzun uzun saydım ama sanmayın ki bu beldelerin arası çok uzak. Mesela benim konakladığım Moyo Beach Hotel, Bodrum-Torba bölgesinde denize sıfır konumda olmasına rağmen, havaalanına 27 km, şehir merkezine 5 km, otogara 5 km uzaklıkta. Yani her yere yakın.

MOYO BEACH HOTEL

Bu güzel otel ismi çok yeni çünkü bu sene tekrardan açıldı, ve tamamen odalarıyla, dekoruyla yepyeni bir otel oldu. Güler yüzlü ve ilgili personeliyle gönlünüzde yer edecek bir otel olacağına eminim.

Otel denize sıfır konumda ve güzel bir sahile sahip. Bizim gibi çocuklu aileler için ideal. Ayrıca denize uzanan bir iskelesi de bulunmakta. Benim otel seçerken ki ilk tercihim kum sahil olduğundan bu açıdan benden tam puan aldı.

MOYO BEACH HOTEL

Otelde 3 çeşit oda bulunmakta: luxury, luxury süit ve delux süit. Tüm odalarda bahçe veya balkon bulunmakta. Hepsi çok konforlu. Fotoğraflarda ek yatak görülmüyor fakat istendiğinde bize getirdikleri gibi çocuk için ek yatak getiriyorlar.

IMG_2159 IMG_2160

Otel konsept olarak oda kahvaltı şeklinde hizmet veriyor. Serpme kahvaltıları kaliteli ve doyurucu. sıkma portkal suyu ve kutu içeceklerse ücretli.

MOYO BEACH HOTEL

Plaj otel müşteri dışında da ücretli olarak da kullanılabiliyor. Kumsalın dışında çim alanda güneşlenmek için çok ideal ve güzel bir dekora sahip.

MOYO BEACH HOTEL

Özellikle çocuklu aileler için ideal ve çok rahat bir tatil geçirilebilecek bir otel.

Adres: Torba, Hoşgörü Sk. No : 1, 48400 Bodrum/Muğla

Telefon: 0252 3671417

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR

GÖZDE ÇEŞME PLAJLARI JOYA DEL MAR MARMARİS BİR BAŞKA GÜMÜŞLÜK TITANIC DELUX BODRUM

Mekan Keşifleri

Ana Sayfa

Share This:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir