Meis Exclusive Hotel

MEİS EXCLUSİVE HOTEL

Çukurbağ Yarımadası’nda bulunan Meis Exclusive Hotel, Akdeniz’in ve Meis Adası’nın muhteşem manzarasıyla bizi karşıladı. Odaya girer girmez kendinizi bu manzara karşısında buluyorsunuz. Kayalıklardan sonra masmavi bir deniz. Sanki bir cennet gibi.

MEİS EXCLUSİVE HOTEL

Otelin konumunu size şöyle anlatayım. Çukurbağ Meis Exclusive Hotel Kaş’a 6 km, Kalkan’a ise 25 km uzaklıkta. Çukurbağ’ı anlatmam gerekirse; Kaş’a bu ismi veren yer olduğunu söyleyebilirim. Meis göz, Çukurbağ’ın Meis’e doğru olan çıkıntısı ise Kaş’a ismini veren kaş kısmı olduğu biliniyor. Burayı size az ışık bol yıldız ve bol dinlenme olarak anlatabilirim. Ama küçük çocuklu aileler için biraz zor bir konumda. Çünkü kayalık ve kum düz plajı yok ne yazık ki. Ama yalnız çiftler veya balayı çifteleri için müthiş olduğunu söyleyebilirim. Tabi ki oteldenden denize girmek istemiyorsanız bizim gibi Kaş’ın eşsiz iki plajını kullanabilirsiniz. Kaputaj veya Patara.

meis-exclusive-hotel-15078976353482

Otelde 5 tip oda bulunmakta. Balayı süiti, signuture süit, bizim kaldığımız deniz manzaralı deluxe, superior çift kişilik ve yan deniz manzaralı deluxe oda. Odalar pastel renkte mobilyalarla modern bir şekilde dekore edilmiş. Her odada klima, balkon ve balkonda jakuzi mevcut. Odaların manzarasından kendinizi bir gemi güvertesinde hissetmemeniz içten bile değil. Dinlenirken bile keyif yapılacak bir oda.

IMG_2702

Otel oda kahvaltı tarzında hizmet veriyor. Kahvaltıda taze meyve ve kahvaltılıklarla istediğiniz her şeyi hazırlayabiliyorlar. Alakart restoranı ise oldukça çeşitli yerel ve uluslararası yemekler yer alıyor. Yalnız menünün biraz pahalı olduğunu belirtmek isterim.  Özellikle belirtmeliyim ki o akşam tandır varsa mutlaka isteyin, gerçekten çok lezzetli.  Havuz yanında yer alan barda ise serinletici içecekler ve hafif aperatifler alabilirsiniz.

MEİS EXCLUSİVE OTEL

Adres: Cukurbag Yarımadası Arman Talay Sok. No:10 Kas Antalya, 07960 Kas

Telefon: (0242) 836 20 94

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR

MOYO BEACH HOTEL GRAND GÖCEK HOTEL KASSANDRA BOUTİQUE HOTEL OLYMPOS ANTİK KENTİ

Mekan Keşifleri

Ana Sayfa

Share This:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir