Lo Zio İstanbul

LO ZİO

Vadi İstanbul AVM de geçtiğimiz Nisan ayında kapılarını açan mükemmel bir İtalyan restoran keşfettim. Daha masaya oturur oturmaz kendinizi İtalya da hissedeceğiniz bu güzel mekanın adı Lo Zio.

Mutfağının yönetimini İtalyan şef Enzo’ya teslim eden Lo Zio bu yazın en gidilesi mekanlarından biri. Çünkü gerek menüsünde yer alan leziz tatlar gerekse konumu ve nezaketli çalışanlarıyla gerçek bir İtalyan.

LO ZİO

Lo Zio da Mükemmel Pizza ile Karşılaşmaya Hazır Olun!

Mesela siz pizzada ne ararsınız? Benim için pizzanın en önemli unsusu hamuru ve domatesi. Hamur ince çıtır ama çok gevrememiş olmalı. Domatesse pizzaya esas lezzeti veren malzeme bence. Bu ikisi bir pizzada tam oturduysa geri kalan malzeme artık teferruat oluyor, ister jambon olsun ister mantar ya da biber ve zeytin… Lo Zio’nun sizi de daha iyi pizza ile tanıştıracağından emin olabilirsiniz.

Menüsünde sadece pizzalar değil makarnalar ve eşsiz İtalyan tatlıları tiramisu ve panna cotta da tadılması gereken lezzetlerinden.

LO ZİO İSTANBUL

Uzun lafın kısası İstanbul’da hiç uzağa gitmeden İtalyan lezzetlerini denmek isteyenler için Lo Zio kesinlikle vazgeçilmez adres olacaktır.

Adres: Vadistanbul Avm, Ayazağa Mahallesi, Cendere Caddesi, No 109/C, Sarıyer, İstanbul

Telefon: 0212 2850301

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR

EATALY KKTC NOTLARI 1924 İSTANBUL BOL PAZAR

Mekan Keşifleri

Ana Sayfa

Share This:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir