L’art Du Chocolat

lart du

 

Güzel bir kahvaltının üzerine en güzel ne gider? Tabi ki kahve ve çikolata, bu keyif için Nişantaşı’nda L’art du Chocolat’ı tavsiye ederim.

Belçika çikolatasıyla damaklarda patlama yapacak bir lezzet ve tabi ki İtalya’dan özel olarak ithal edilen kahvesi. Ayrıca vitrininde seçmekte zorlanacağınız birbirinden lezzetli tatlılarda yer alıyor.

Dükkan iki katlı olarak hizmet veriyor. Üst katı dekorasyonu çok şık tasarlanmış bir kafe; rahat oturma bölümleri, uyumlu mobilya renkleri ve masanızda yer alan taze çiçekler ile keyifli vakit geçirebileceğiniz bir alan olmuş, tüm bu konfora ve lükse inat fiyatlar gayet uygun, alt kat ise birbirinden lezzetli seçenekleriyle bir çikolata dükkanı. Farklı bir hediye arayanlar için özel tasarım çikolatalarıyla sizi bekliyor. Ayrıca düğün, nişan vb günler içinde tasarımlar hazırlıyorlar.

Taze meyvelerle taçlandırılmış pastalarını, muhallebi ve pudinglerini, Belçika çikolatasıyla zenginleştirilmiş tiramisusunu görünce yüzünüzde ister istemez bir gülümseme bulacaksınız ve emin olun günün kalanı hep böyle geçecek.

Bir dilim mutluluk arayanlar için doğru bir adres olacaktır.

IMG_3318

Adres: Nispetiye cad. no:36 Etiler İstanbul

Telefon: 0212 270 56 00

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR

ÇİKOLATA DÜKKANI ÇİKOLATA MAHZENİ İZMİR ÇİKOLATA FESTİVALİ ÇİKOLATALI TART KEK

Mekan Keşifleri

Ana Sayfa

Share This:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir