Kimera Hotel – Çıralı

KİMERA HOTEL ÇIRALI

Gördüğüm en güzel doğaya sahip olan Çıralı beni kendine hayran bıraktı. Çıralı, Antalya Kemer yakınlarında; Kemer’e 40 km, Antalya’ya 80 km uzaklıkta.  Çıralı ’ya ulaşmak için Kemer Kumluca ana yolundan ayrıldıktan sonra orman içinden giden hafif dönemeçli yoldan arabayla yaklaşık on dakikada süren ince bir yola sapıyorsunuz. Bu yolda ilerlemek gerçekten insana mutluluk ve huzur veriyor.

KİMERA HOTEL ÇIRALI

Çıralı 3 km’lik uzun mu uzun bir sahile sahip. Bu sahilin bir ucunda Olympos, bir yanında ise Yanartaş var. Bu şerit içinde yer alan Beydağları(Olympos) koruma altında olan bir milli park olduğundan hiç tatil köyü yok, yapılaşmaya çok az izin verilmiş, doğası korunmuş bir yer. Denizi ise girişte hafif taşlık ama bir o kadar, temiz ve el değmemiş.  Çıralı sakin ve huzurlu bir tatil arayanalar için birebir.

KİMERA HOTEL ÇIRALI

Otelimiz ise tam bu doğanın kalbinde yer alıyor. Doğaya zarar vermeden narenciye ağaçları ve ahşap odalardan oluşuyor. Yemyeşil bir doğa ortamında konfor, huzur ve mutluluk dolu bir mekan .

Kimera Otelin geniş bahçesi ve hamakları kitap okumak ve dinlenmek için bulunmaz fırsat. Bu geniş bahçe doğanın keyfini çıkarmak için harika. Çocuk parkı olması da çok güzel.

KİMERA HOTEL ÇIRALI

Kimera Otel 6 farklı tipte 54 odaya sahip. 7 adet Kamkat,  14 adet Limon, 18 adet Portakal, 9 adet Portakal Aile, 8 adet Mandalina, 5 adet Greyfurt  Suit ve 2 adet Satoks aile süitinden oluşuyor. Odaların tümü tek katlı ve ahşap malzemeden yapılmış. Hepsi bahçe veya havuz manzaralı. Benim her zaman istediğim tasarım. Çünkü çocuklu olunca düzayak daha sağlıklı oluyor. Yemyeşil bir doğa, ağaçlar, kuşlar ve temiz havada bu odalarda kalmak gerçekten çok keyifliydi.

KİMERA HOTEL ÇIRALI

Otel oda kahvaltı tarzında hizmet veriyor. Kahvaltılarında organik ürünler sunuyorlar. Ayrıca reçelleri tamamen ev yapımı. Zengin bir açık büfe kahvaltısı var. Öğlen atıştırmalıkları için Mr. Pepper restoran hizmet veriyor. Fiyatlar tabi dışarıya göre biraz pahalı ama gayet lezzetli ürünler var. Mesela tarhana çorbası süper. Pizzaları da ona keza. Dürüm denedik ama çok ahım şahım değildi ama doyurucu olduğunu söyleyebiliriz. Akşam için resepsiyonun üzerinde yer alan ise a’la carte restoranları El Erizo hizmet veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR

MOYO BEACH HOTEL GRAND GÖCEK HOTEL KASSANDRA BOUTİQUE HOTEL MEİS EXCLUSİVE HOTEL

Mekan Keşifleri

Ana Sayfa

Share This:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir