Kaburger 35

IMG_2479

İzmir lezzetlerini tadımlamaya devam ediyoruz. Karşıyaka’da çok güzel bir hamburgerci buldum. Gerçi ben gelemeden zaten buralarda pek bir meşhur olmuş kendileri. “Kaburger35” küçücük fıçıcık ama yine içi dolu turşucuk bir dükkan burası.

Ekmeklerini kendi hazırladıkları hamburgerlerinin hepsi denenesi ama tabi biz sadece 2 tanesini deneyebildik. 8 saatlik kısık ateşte pişmiş dana kaburga etinden hazırladıkları “kaburger” gerçekten çok başarılı. Tandır yerken aldığınız lezzeti tamamen bu güzel hamburgerle damaklarınızda hissedeceksiniz. Cheddar peyniri ve en sevdiğim lezzetlerden biri olan karamelize soğan da yine efsane yakışmış. Ve bu lezzetli hamburgerin fiyatı sadece 25 TL. İsterseniz 6TL ödeyerek içecek ve patates kızartması ekleyip menü de oluşturabiliyorsunuz.

KABURGER 35
IMG_2506

Roll Burger ise 150 gr dana köfte, dana bacon, cheddar peyniri ve kıtır soğanla hazırlanan çok lezzetli bir burger. Köfte ızgarada pişiyor olmasına rağmen içindeki suyunu hiç kaybetmemiş.(Fiyat 23 TL.) Kaburger35 bu tatlarla fiyat lezzet dengesini tam olarak sağlayan bir mekan olmuş bence.

Enginar soslu ve avokadolu hamburgerleri çok konuşulan lezzetleri arasında yer alıyor. Ben bu gidişimde deneyemedim ama bir daha ki sefere denenecekler listemde her ikisi de yerini aldılar.

IMG_2478

Kısaca bu mekan hakkında ne söylersin derseniz, parmaklarınızı yememeye dikkat edin derim. Şimdiden hepinize afiyet olsun…

Adres: 1775/3 Sokak No:25/A Karşıyaka/Nergis/İzmir

Telefon: 0232 369 91 91

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR

ANKARA'DA ÜÇ MEKAN
FİREROOM
BOL PAZAR
İZMİR BOMBASI

Share This:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir