Balkon Cafe & Kahvaltı

BALKON

Makul fiyatlı kahvaltılar serüvenimizde bu gün yine Beşiktaş’tayız. Kahvaltısı deneyimlediğim mekan ise Balkon Kafe & kahvaltı.

Balkon hakkında öncelikle şunu belirtmeliyim çalışanlar konusunda çok iyiler. Herkes son derece güler yüzlü ve yardımcı. Ayrıca çok kalabalık bir yer olmasına rağmen servisleri de çok hızlı.

Sofraya getirdikleri tüm yiyecekler taze ve lezzetli. İşlerini severek yaptıkları belli. Önde yer alan ve mekana ismini veren küçük balkonlarının dışında arkada daha büyük bir bahçe bölümüne sahipler ama bence daha ferah ve az sayıda masa olmasından dolayı balkon daha iyi.

IMG_E3895

Beşiktaş’taki diğer kahvaltıcılarda olduğu gibi fiyatlar çok makul ve menüler çok doyurucu. mesela biz kahvaltı tabağı, pişi(4’lü getiriyorlar), kavurmalı yumurta ile güzel bir kahvaltı yaptık.

Menüden örnek vermek gerekirse;

Kahvaltı tabağı (23 TL): Beyaz peynir, kaşar peyniri,  çeçil peyniri,  siyah -yeşil zeytin, domates, salatalık,  dana salam, tere yağı , reçel , çikolata, tahin pekmez ,  bal-kaymak, acuka , yumurta, çay (2 adet küçük veya 1 büyük)

Serpme kahvaltı(56 TL): Peynir Tabağı, zeytin tabağı, söğüş tabağı,  acuka, tereyağı, reçel, çikolata, tahin pekmez, bal-kaymak,  salam tabağı, sade menemen, 2 kişilik çay sınırsız

Pişi tabağı(21TL): 3 adet sade pişi, beyaz peynir, siyah-yeşil zeytin, domates, salatalık, Acuka, çikolata, 1 Adet Çay

BALKON CAFE & KAHVALTI

Kavurmalı yumurta 15TL, sade pişi 10TL(4 adet pişi var), mıhlama 19TL.

Kendinize lezzetli ve bütçe dostu güzel bir kahvaltı hediye etmek isterseniz “Balkon” iyi bir tercih olacaktır. Şimdiden herkese afiyet olsun.

 Adres: Sinanpaşa, Çelebi Oğlu Sk. No:18 Beşiktaş/İstanbul

Telefon:  0212 259 9898 / 0535 658 6441

Ekim 2018

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR

PİŞİ KAHVALTI ŞAZELİ FLORYA GARİPÇE KÖYÜ THE MARKET BOSPHORUS

Mekan Keşifleri

Ana Sayfa

Share This:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir